1. Właścicielem niniejszej strony internetowej jest NICOLL POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Oleśnicy (56-400), ul. Energetyczna 6, KRS 0000013868, NIP 725-10-21-629, kapitał zakładowy w wysokości 47 734 000,00 PLN.
  2. NICOLL POLSKA Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na niniejszej stronie były kompletne, prawdziwe i aktualne. NICOLL POLSKA Sp. z o.o. nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych materiałach, ani też za ewentualne rezultaty działań podjętych w oparciu o te materiały. Podjęcie jakichkolwiek decyzji powinno poprzedzić skierowanie zapytania do NICOLL POLSKA Sp. z o.o.. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są ofertą w rozumieniu przepisów polskiego Kodeksu Cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń przeciwko NICOLL POLSKA Sp. z o.o., w tym jakichkolwiek roszczeń o zawarcie lub wykonanie umowy.
  3. Zawartość i struktura niniejszej strony chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie danych lub informacji, a w szczególności wykorzystywanie umieszczonych na stronie materiałów, jak również ich fragmentów oraz zdjęć bez zgody NICOLL POLSKA Sp. z o.o., jest zabronione.
  4. Materiały zawarte na niniejszej stronie można kopiować i przechowywać oraz drukować wyłącznie w celach niekomercyjnych i tylko na własne potrzeby. NICOLL POLSKA Sp. z o.o. nie zezwala na jakiekolwiek upowszechnianie tak skopiowanych materiałów, w szczególności na ich zamieszczanie w innych witrynach internetowych.
  5. Każde użycie w celach komercyjnych materiałów z niniejszej strony internetowej, wymaga uzyskania zgody na piśmie NICOLL POLSKA Sp. z o.o. Przez użycie materiałów w celach komercyjnych rozumie się każdy rodzaj rozpowszechniania (kopiowania, modyfikowanie, dystrybucję, transmisję, publikowanie oraz prezentowanie) w całości lub w części.
  6. NICOLL POLSKA Sp. z o.o. nie zezwala na prezentowanie niniejszej strony internetowej na innej witrynie internetowej.
  7. NICOLL POLSKA Sp. z o.o. oraz Administrator strony nie ponoszą odpowiedzialności za treści stron umieszczonych pod linkami wskazanymi na niniejszej stronie, ani nie gwarantują ich aktualności.
© Nicoll Polska Sp. z o.o.   Polityka prywatności "Cookies"   Nota prawna